Informace o nás.

Tělocvičná jednota Sokol Zbraslavice obhospodařuje budovu sokolovny s přiléhajícím pozemkem, na němž jsou v současnosti 2 tenisové kurty a jeden kurt na volejbal/nohejbal.

V sokolovně je rozsáhle vybavená posilovna ( 18 strojů ), tréninkový stůl na stolní tenis se stolnětenisovým robotem k nácviku základních úderů, a herna se 3 trvale postavenými stoly, kde oddíl st.tenisu hraje soutěžní utkání. Samozřejmostí jsou šatny, sprchy.

V přísálí je společenská místnost s barem a 40 míst - k posezení po sportovním výkonu, přátelskému setkávání v klubu, ale i k pronájmu na malou oslavu.

Historie projektu

Historie projektu, který vzniká "za pochodu", je krátká, ale o to živější.
K realizaci nás vede snaha o smysluplné využití stávajícího objektu a jeho nejbližšího okolí, a také to, že ve Zbraslavicích není na podobné setkávání vůbec pamatováno, ať již setkávání sportovní, společenské, či jen tak přátelské.