4.kolo letní ligy

13.06.2015 09:29

Finální tabulka sk "C"   (+ viz FÁZE 2 - doplněno v Temínové listině) 

 / při shodnosti bodů rozhoduje vzájemný zápas /

 

POŘADÍ               VÍTĚZSTVÍ        PORÁŽKY      SKORE      BODY  ( pro FÁZI 2)

1) OLYMPIE                  3                     1               13 : 8            3           "P"

2) K.HORA  1                 3                     1               14 : 10          3           "R"

.........................................................................................................

3) ČÁSLAV  2                2                     2                 9 : 11          2            "S"

4) ZRASLAVICE 3         1                      3                 9 : 14          1           "T"

.........................................................................................................

5) ZRUČ                        1                      3                13 : 13         1           "O"

 

VÝSLEDKY :

ZRUČ                OLYMPIE               4 : 1

DOLEJŠ              DARIUS               0 . 3

HEROUT FR.       SALÁK                 3 : 0

JANDEJSEK Z     VRÁNA                3 : 1

HER, JAN            DAR, VRÁ            3 : 1

HEROUT FR        DARIUS               3 : 0

 

K.HORA 1             ČÁSLAV 2           4 : 1

LÍSKA F                 MUNDIL              1 : 3

UHER                    ŠOREJS               3 : 0

LÍSKOVÁ               FALTÝN               3  . 1

LÍS-Á, UHER          MUN, ŠOR           3 : 0

UHER                    MUNDIL                3 : 1

 

ZBRASLAVICE 3          ZRUČ              4 : 2

MALINA                   JANDEJSEK        1 : 3

FUCHS  J                DOLEJŠ                3 : 0

KRUPIČKA              HEROUT F            0 : 3

FUCH, KRU             JAND, DOL            3 : 0

FUCHS                    JANDEJSEK          3 : 1

KRUPIČKA              DOLEJŠ                 3 : 0

 

ČÁSLAV                  OLYMPIE               0 : 4

MUNDIL                   DARIUS                  1 : 3

ŠOREJS                  SALÁK                    0 : 3

FALTÝN                   VRÁNA                   1 : 3

ŠOR, MUN               DAR, VRÁ               0 : 3

................................................................................

FALTÝN                    SALÁK                  1 : 3

 

K.HORA 1                   ZBRASLAVICE 3     4 : 2

UHER                         MALINA                   3 : 0

LÍSKA F                     KRUPIČKA               3 : 2

LÍSKOVÁ                    FUCHS J                  2 : 3

UHE, LÍSKOVÁ           MAL, KRU                 3 : 0

LÍSKA F                     MALINA                     1 : 3

LÍSKOVÁ                   KRUPIČKA                 3 : 0

 

Úspěšnost dle týmů :

OLY     -  Kunášek 3 : 0, Chyba  3 : 1, Vaněk, Darius  2 : 1, Salák, Vrána  1 : 1

KH 1     -  Uher 5 : 0, Lísková 3 : 1, Sosnovec 1 : 2, Líska F 1:6, Líska D  0 : 1

ČÁS      -  Šorejs 3 : 2, Mundil 2 : 3, Faltýn 2 : 4

ZBRA 3 -  Fuchs J  4 : 1, Malina, Jandík 1 : 2, Krupička 1 : 7

ZRU      -  Herout Fr  3 : 0, Jandejsek Z 6 : 3, Friš 2 : 3, Herout V 2 : 4, Dolejš 0 : 3