LETNÍ LIGA 2015

14.05.2015 10:37

 

Termínová listina

Soutěž Letní liga 2015 :

1. Fáze : 3 skupiny po 5 družstvech

Sk 1 : Močovice 2, Čáslav 1, Malešov

U. Janovice, Zbraslavice 1

Sk. 2 : Tupadly, K.Hora 2, Kácov,

Močovice 1, Zbraslavice 2

Sk.3 : Zruč, Čáslav 2, K. Hora 1,

Olympie, Zbraslavice 3

2. Fáze :

a) první dvě družstva z každé skupiny 

vytvoří novou 6ti člennou skupinu,

kde se sehraje každý s každým s tím,

že se započítá vzájemné utkání

z předchozí skupiny

b) podobně 6ti člennou skupinu s obdobným

průběhem vytvoří družstva na místech

3 a 4 (po první fázi)

c) zbývající 3 družstva na 5. místech sehrají utkání o umístění (X 12-15)


 

Rozpis utkání X 1- 28

jmenovitě bude doplněn po dohrání základních skupin 1.Fáze a vytvoření pořadí

...........................................................................................................................

kolo

Datum

 

domácí

 

H o s t é

hodina

1.a

22.5.

P

Čáslav 2

O

Zruč

18:30

1.b

22.5.

R

K.Hora 1

S

Olympie

19:00

2.a

22.5.

S

Olympie

T

Zbraslavice 3

19:00

2.b

22.5.

O

Zruč

R

K.Hora 1

20:30

2.c

22.5.

T

Zbraslavice 3

P

Čáslav 2

20:30

3.a

29.5.

G

Tupadly

H

Močovice 1

18:30

3.b

29.5.

K

K.Hora 2

L

Kácov

19:00

4.a

29.5.

M

Zbraslavice 2

G

Tupadly

19:00

4.b

29.5.

H

Močovice 1

K

K.Hora 2

20:30

4.c

29.5.

L

Kácov

M

Zbraslavice2

20:30

5.a

5.6.

B

Malešov

C

Močovice 2

18:30

5.b

5.6.

A

U.Janovice

D

Čáslav 1

19:00

6.a

5.6.

C

Močovice 2

E

Zbraslavice 1

19:00

6.b

5.6.

D

Čáslav 1

B

Malešov

20:30

6.c

5.6.

E

Zbraslavice 1

A

U.Janovice

20:30

7.a

12.6.

O

Zruč

S

Olympie

18:30

7.b

12.6.

R

K.Hora 1

P

Čáslav 2

19:00

8.a

12.6.

T

Zbraslavice 3

O

Zruč

19:00

8.b

12.6.

P

Čáslav 2

S

Olympie

20:30

8.c

12.6

R

K.Hora 1

T

Zbraslavice 3

20:30

9.a

19.6

G

Tupadly

K

K.Hora 2

18:30

9.b

19.6

H

Močovice 1

L

Kácov

19:00

10.a

19.6.

L

Kácov

G

Tupadly

19:00

10.b

19.6.

M

Zbraslavice 2

K

K.Hota 2

20:30

10.c

19.6.

H

Močovice 1

M

Zbraslavice 2

20:30

11.a

26.6.

B

Malešov

A

U.Janovice

18:30

11.b

26.6.

C

Močovice 2

D

Čáslav 1

19:00

12.a

26.6.

B

Malešov

E

Zbraslavice 1

19:00

12.b

26.6.

A

U.Janovice

C

Močovice 2

20:30

12.c

26.6.

E

Zbraslavice 1

D

Čáslav 1

20:30

 

 

 

 

 

 

 

 

   FÁZE  

 

 2

 

 

 

X1

3.7.

C

U.JANOVICE

L

KÁCOV

19:00

X2

3.7.

D

ČÁSLAV

T

ZBRASLAVICE 3

19:00

X3

3.7.

L

KÁCOV

D

ČÁSLAV

20.30:

X4

3.7.

T

ZBRASLAVICE 3

C

U.JANOVICE

20:30

 

 

 

 

 

 

 

X5

10.7.

A

MOČOVICE 2

H

ZBRASLAVICE 2

19:00

X6

10.7.

B

ZBRASLAVICE 1

R

K.HORA 1

19:00

X7

10.7.

R

K.HORA 1

A

MOČOVICE 2

20:30

X8

10.7.

H

ZBRASLAVICE 2

B

ZBRASLAVICE 1

20:30

 

 

 

 

 

 

 

X9

17.7.

C

U.JANOVICE

K

K.HORA 2

19:00

X10

17.7.

D

ČÁSLAV 1

S

ČÁSLAV 2

19:00

X11

17.7.

K

K.HORA 2

D

ČÁSLAV 1

20:30

X12

17.7.

S

ČÁSLAV 2

C

U.JANOVICE

20:30

 

 

 

 

 

 

 

X13

7.8.

E

MALEŠOV

M

MOČOVICE 1

19:00

X14

7.8.

M

MOČOVICE 1

O

ZRUČ

19:00

X15

7.8.

O

ZRUČ

E

MALEŠOV

20:30

 

 

 

 

 

 

 

X17

14.8.

G

TUPADLY

P

OLYMPIE

19:00

X18

14.8.

H

ZBRASLAVICE 2

R

K.HORA 1

19:00

X19

14.8.

P

OLYMPIE

H

ZBRASLAVICE 2

20:30

X20

14.8.

R

K.HORA 1

G

TUPADLY

20:30

 

 

 

 

 

 

 

X21

21.8.

K

K.HORA 2

S

ČÁSLAV 2

19:00

X22

21.8.

L

KÁCOV

T

ZBRASLAVICE 3

19:00

X23

21.8.

S

ČÁSLAV 2

L

KÁCOV

20:30

X24

21.8

T

ZBRASLAVICE 3

K

K.HORA 2

20:30

 

 

 

 

 

 

 

X25

28.8.

A

MOČOVICE 2

G

TUPADLY

19:00

X26

28.8.

B

ZBRASLAVICE 1

P

OLYMPIE

19:00

X27

28.8.

G

TUPADLY

B

ZBRASLAVICE 1

20:30

X28

28.8

P

OLYMPIE

A

NOČOVICE 2

20:30