Putovní pohár má svého majitele

10.12.2012 23:57

Tak a máme to za sebou! První bowlingový turnaj je minulostí, ale nezoufejte, není všemu konec. Turnaj se myslím povedl a všichni účastníci i diváci byli spokojeni. Do poslední chvíle nikdo nevěděl, kdo utrpí vítězství. Takže atmosféra houstla a nervozita se stupňovala. Nakonec mezi ženami zvítězila Bubo, na druhém místě se umístila Kristýna a bronz si odvezla Blanka Olišarová. Mezi muži utrpěl vítězství Johnek, druhý byl Mároš a třetí Robredo. Obsáhlou reportáž s názvem Sokolovna ve Zbraslavicích ožila turnajem ve virtuálním bowlingu si můžete přečíst v pondělním vydání Kutnohorského deníku s  datem 10. prosince 2012.

Sledujte naše stránky. Od ledna 2013 pro vás připravujeme Sokolský granslam.

Těší se na vás team sokolíků a děkuje všem za pohodovou a přátelskou atmosféru při turnaji.

Fota naleznete v galerii: Bowling