Zbraslavice A - Tupadly A

18.10.2012 09:39

První utkání doma , a druhé v ročníku 2012-13, se vyvíjelo mimořádně příznivě. Po improvizaci v sestavě, když opakovaně nehrál Somberg a nahradil jej Malina, se zdálo, že na velmi dobrý tým hostí nebude "nárok".

Zkušený Vrána v týmu Tupadel však překvapivě "odevdal"  2 body, když prohrál s M. Fuchsem i M. Světlíkem ml. a celkový stav před posledními dvěma zápasy byl 9 : 7 pro domácí !!. V závěru však střídajíci J. Fuchs nestačil na rozjetého M. Ronovského, který tak dosáhl všech čtyř vítězství, a poslední zápas celého utkání nezvládl favorizovaný M. Fuchs, když nečekaně jasně prohrál s P. Benešem. Celkově se tak stav ustálil na remíze 9 : 9. Výsledek se dá hodnotit jako velmi slušný, průběh však vyzníval ještě nadějněji a ačko tak nebylo daleko příjemně překvapivému vítězství. Body za domácí Světlík ml. 3, Fuchs M., Břečka J. po 2, Malina 1 a čtyřhra Břečka- Fuchs M.