o Putovní pohár 2011

Za krásného letního počasí  3.9.2011 se uskutečnil odložený turnaj o Putovní pohár.

Zájemců o pěknou trofej bylo nakonec rovných 10. Byli rozlosováni do dvou slkupin, ve kterých si to rozdali každý s každým.

Ze skupin pak postoupili vždy první dva do semifinále a jeho vítězové sehráli finálový zápas o právo obdržet Putovní pohár .

Velmi pěkná utkání sehrála jediná žena  v soutěži, Jana Chválovská, která tak ve skupině A obsadila solidní 3. místo. Skupinu vyhrál bez porážky René Mičke. Druhým postupujícím byl Jiří Špička, který však další boj pro nutnost odjezdu vzdal, a stejně tak i na dalším postupovém místě J. Chvalovská.

Do semifinále tak postoupil L. Jandík.

Skupinu B vyhrál dle očekávání J. Táborský, druhým postupujícím byl M. Tvrdík.

Semifinále mezi Jandíkem a Táborským bylo jednoznačnou záležitostí a do finále postoupil Táborský.

Druhé semifinále mezi Tvrdíkem a Mičkem bylo naopak velmi vyrovnané a až po boji postoupil Tvrdík.

Ve finále potvrdil Josef Táborský roli favorita, i když měl potíže s namoženým svalem na ruce. Míra Tvrdík,

který ve finále hrál již třetí zápas bezprostředně za sebou, držel vyrovnaný průběh do poloviny utkání,

pak se projevila jistota a tvrdší údery Táborského.

Vítězem a držitelem Putovního poháru se tak stal Josef Táborský.

Další pořadí : 2. místo Tvrdík, 3. Mičke a Jandík, na dalších místech Špička a Batelka.