2016 Letní liga

Letní  liga  2016         Zbraslavice - Močovice

Soutěž 3členných družstev stolního tenisu

Změny  proti  minulému  roku :

Družstva budou rozdělena do dvou skupin a skupiny budou hrát jen proti sobě – ve skupině spolu hrát nebudou (je zbytečné, aby dvě družstva jednoho oddílu hrála proti sobě, to si můžou dát o svém tréninku)

-         Hrát se bude na dvou místech současně , a to ve  Zbraslavicích  a v Močovicích (připraveny budou tři stoly)

-         V místě budou hrát vždy dvě a dvě družstva  proti sobě, a to všech 10 zápasů, tj.  jedna  čtyřhra(začíná) a  3 x 3 dvouhry (každý s každým- viz soutěžní řád pro 3členná  družstva.), ( zápis jako na soutěž, a do 10)

-          po odehrání všech 10 jednotlivých utkání se soupeři vymění

(když už se obětuje večer, ať si všichni zahrají )

-         Družstvo může být sestaveno bez ohledu na klubovou příslušnost – je tedy možné, aby Letní ligu 2016 hráli v jednom týmu hráči i několika různých oddílů

-          střídat je možné bez omezení s tím, že hráč, který nastoupil za konkrétní tým, již nemůže např.  příště hrát za jiný

Vychází to nepravidelně, ale tak, že většina družstev bude někdy hrát ve Zbraslavicích a někdy v Močovicích - podle rozpisu (před pátkem budu ještě posílat SMS s připomenutím).

Jedná se pouze o tři (!) termíny pro každé družstvo, tedy snad nic zatěžujícího.

Proto jsou tam ty dvojzápasy – i když se bude hrát třeba celý večer, je to do srpna  pro každé družstvo opravdu jen třikrát.

Z výsledků se sestaví tabulky obou skupin a první dva z každé sehrají finálové zápasy.

Skupiny :   Zbraslavická                                       Močovická

Zbraslavice 1                                         Močovice 1